Šeit Tu vari atrast īsāko ceļu līdz savam sapnim...

Braukšanas Akadēmija

Braukšanas Akadēmija tālr.25717311

Pievienojaties!Mēs gribam mainīt Jūsu priekšstatu par topošo autovadītāju apmācību procesu, piedāvāt jaunas apmācību iespējas autoskolas kursantiem.

Nav noslēpums, ka lielākā naudas summa kursanta apmācībai aiziet nevis uz teorētisko apmācību autoskolā, bet gan uz praktisko braukšanas nodarbības apmaksu. Tādēļ, mācoties pie negodīga vai neprofesionāla instruktora Jūs riskējat zaudēt daudz laika un naudas. Bez tam, Jūs riskējat graut sevī ticību un atmest apmācību vispār, vai arī uz daudziem gadiem. Diemžēl tādu gadījumu ir diezgan daudz!

Galvēnā mūsu autoskolas atšķirība no citiem, ka mēs esam izveidojuši augsti kvalificētu instruktoru komandu ar nevainojamu reputāciju, kurai mēs rūpīgi sekojam, un kuru Jūs varat pārbaudīt pēc atsauksmēm internetā.Tikai ar kompetentu un apzinīgu instruktoru, ir iespējams salīdzinoši īsā laikā apgūt nepieciešamās zināšanas un prasmes, kas turpmāk noderēs gan piedaloties ceļu satiksmē, gan kārtojot CSDD eksāmenu.Kaut gan mūsu autoskolas prioritāte kursantu sagatavošanai tiek dota praktiskai braukšanai, teorētiskai apmācībai mēs arī pieveršam lielu uzmanību. Mūsu autoskolā Jūs saņemsiet kvalitatīvu teorētisko apmācību.

Un tagad par *** papildus *** iespējām, ko piedāvā mūsu autoskola:

Pēc teorijas kursa pabeigšanas ** jebkurā ** autoskolā un nokārtojot teorētisko eksāmenu CSDD, Jūs varat sazināties ar mums un turpināt braukšanas apmācību – pie mums akadēmijā – ar vienu no mūsu pieredzējušiem instruktoriem. Pabeidzot apmācību, parakstīt mācību karti mūsu autoskolā, un tad nokārtot CSDD braukšanas eksāmenu – Un tas viss likumīgi – (2010. gada 13. aprīļa MK noteikumi Nr. 358). Šiem kursantiem mums ir individuāla pieeja un īpaši piedāvājumi. Par visiem jautājumiem, kas saistīti ar autovadītāju apmācību, Jūs varat griezties pie mums akadēmijā.