Atsauksmes

Dmitrijs

08.07.2019

Огромное спасибо персоналу "B-akademija". Что теория, что практика были сданы с первого раза благодаря отличному теоретическому обучению и прекрасной практики. Отдельная благодарность Сергую Табалову. Объясняет всё спокойно, понятно, подробно во всех деталях. Так же дал много дельных советов для вождения в целом. Все ошибки разбираются как словестно, так и визуально, что очень хорошо даёт возможность разобрать ошибку. Могу (и буду) всем своим друзьям смело рекомендовать Сергея, как превосходного инструктора. Ещё раз спасибо "B-akademija"!

Aleksandr

24.05.2019

Началась учёба 25 марта, 24 мая сдал экзамен цсдд с первого раза. Отличная школа, все затраты составили около 400€, что очень выгодно.

Andris

21.12. 2018

Izvēlējos b-akadēmiju pēc ieteikuma un cenām. akciju, teorija bija bezmaksas, ilga mēnesi. Pasniedzējs Jānis Vītols. Grupā 6 cilvēki. kā tāda protams garlaicīga, bet mēs daudz skatījām praktiskus piemērus un runājām par braukšanu ikdienā, tāpēc kopumā bija labi. nodarbībām neko nemācījos, vien pildīju CSDD teorijas testus (http://csnt2.csdd.lv/). CSDD teorijas eksāmenu noliku ar pirmo un bez kļūdām. izvēlējos instruktoru Sergeju Tabalovu (pēc ieteikuma). Priekšzināšanu nebija. Braucu 40-50 nodarbības, 5 mēnešu laikā, pa 2-3 nodarbībām nedēļā. bija interesanti, reizēm protams grūti, komunikācija bija laba (grūtākās lietas detalizēti skaidroja, zīmēja shēmas uz datora). beigām progress bija lēnāks, bet tomēr sūtīja uz skolas eksāmenu (pie cita instruktora ar citu auto), tas palīdzēja progresēt. eksāmenu liku 3 reizes, bet CSDD eksāmenu noliku ar pirmo, jo sagatavoja ideāli (grūti mācības, viegli kaujā)! Sergeju Tabalovu, iemācīs ne tikai nolikt eksāmenu, bet arī kā droši braukt ikdienā.

Ināra

20.12.2018

Liels paldies autoskolas administrācijai par uzmanību un atsaucību. Paldies pasniedzējam Jānim Vītolam – teorijas eksāmenus autoskolā un CSDD noliku no pirmās reizes! Vēlu autoskolai izaugsmi un veiksmi Jaunajā gadā!

Meļņikovs

06.03.2018

Šī autoskola ir labākā no visām ko es zinu un esmu dzirdējis!!! Tiku uz paātrināto vakara grupu, skolotāju sauca Eduards, baigi labi visu stāstīja!!! Nebija garlaicīgi sēdēt un mācīties jo skolotājs stāstija visu interesanti, pēc katras tēmas rādija video lai dzirdēto varētu arī redzēt un ar to labāk saprast! katru nākamo stundu bija testi pa iepriekš izieto tēmu vai tēmām, tas ļoti palīdzēja visu ātri iegaumēt! Uz jebkuru nesaprotamu situāciju vai jautājumu skolotājs atbildēja un pat uz tāfeles visu uzskicēja lai būtu vēl saprotamāk! Teorijas eksāmenus autoskolā un CSDD noliku no pirmās reizes! Kad sāku iet uz braukšanas stundām man ieteica instruktoru Sergeju Tabalovu un tiešām tas ir Instruktors no lielā burta!!!!!! Es līdz šim neesmu sēdējis pie stūres vispār bet ar to kā man visu skaidroja Sergejs jau pirmajā dienā esmu braucis pa pilsētas ielām! Autoskolas un CSDD eksāmenus noliku no pirmās reizes! Es esmu pateicīgs šiem cilvēkiem par to ko viņi man iemācija!!!!!! Rekomendēju šo autoskolu!

Олег

03.03.2018

Автошколу (как и инстуруктора, Сегрея Табалова) выбрал по рекомендации друга и остался очень доволен. Сергей прекрасно объяснял все ошибки, очень терпеливо и доходчиво, трудные места зарисовывал на планшете, что, лично мне, очень помогало понять ситуацию. Лучшего инструктора представить трудно, всем рекомендую.

Laura

06.12.2017

Novēlotas, bet vislabākās atsauksmes par instruktoru SERGEJU TABALOVU. Pirmkārt, viss notika godīgi- Ja esi gatavs, tad tevi arī palaidīs uz eksāmenu un lieki neturēs, nekādas krāpšanas un tas ir svarīgi. Nodarbībās bija cieņpilna attieksme, jūtama instruktora inteliģence un patiesa vēlme iemācīt braukt droši un pārliecinoši, nevis tikai tā lai nokārtotu CSDD eksāmenu. Kā arī unikāla pieeja , lai iemācītu koncentrēties satiksmē un orientēties ceļazīmēs. Instruktors visu nodarbību seko līdzi tavām darbībām un neskatās nepārtraukti telefonā kā to dara citi. Nodarbībās parāda un izrunā visas sarežģītās vietas un arī paskaidro tās, tāpēc eksāmenā nerodas apjukums, ja pēkšņi nonāc vietā, kur neesi bijis vai grūtajā krustojumā iebrauc no citas puses. Un vēl (!!!) — Meitenēm parasti nepatīk parkoties, bet pēc mācīšanās pie Sergeja jūtos patiešām pārliecināta par savām spējām. Paralēlā parkošanās nevienu brīdi nav sagādājusi grūtības. Tas tikai tāpēc, ka instruktors man iemācīja viltības, lai es varētu noparkoties ar jebkuru, nevis tikai autoskolas mašīnu. CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Vienmēr saviem draugiem iesaku izvēlēties šo autoskolu. Novēlu veiksmi attīstībā un paldies par pretimnākošo attieksmi !

Евгений

30.11.2017

Добрый вечер,хочу лично поблагодарить инструктора по вождению Сергея Табалова. Сергей показал нужные приемы и научил меня ориентироваться в «толпе» машин, Опыта езды у меня по городу до этого было мало. Сергей адекватно и спокойно рассказывал, подсказывал как нужно правильно поступить в той или иной ситуации или как правильно выполнить нужный маневр,Сергей по нескольку раз объяснял,зарисовывал траектории проезда перекрёстков,а самое главное все понятно и доходчиво,Так же огромное спасибо Сергею который действительно обучил и научил водить автомобиль, благодаря его урокам я смог получить свои долгожданные водительские права! Обучение с ним проходит очень комфортно, Сергей Терпеливый и легок в общении, С каждым занятием я чувствовал себя всё уверенней в вождении! Кто захочет обучаться в автошколе B-Akademija, можете смело выбирать инструктора Сергея Табалова! От себя лично! Сергей, большое спасибо за науку!

Sandra

24.11.2017

Vēlos izteikt pateicību teorijas pasniedzējam Eduardam Šponbergam. Visu ļoti labi izskaidro, sniedz atbildes uz visiem jautājumiem, pieredzējis un profesionāls pasniedzējs. PALDIES!!!

Ирина

24.09.2017

Занятия закончены…Екзамены сданы…Где-то грустно, и конечно большая радость!!! Из всего большого списка инструкторов я выбрала Сергея Табалова, много хороших слов было сказано в его адрес.Все мои сомнениния рассеялись после первых занятий.А потом все завертелось: повторение теории, ” втукивание” основ вождения, разбор ошибок.Если что- то не получалось Сергей плавно ” уводил” , а потом плавно возвращался к элементу или маневру – и это до тех пор, пока все исполнялось уже и с умом , и технически правильно.Наверно обладая провидческим взором, на последнем занятии мы отработали те элементы, которые и выпали на экзамене.Результат-экзамен сдала с 1-го раза.Большое спасибо за терпение, за вашу требовательность, за умение морально поддержать и воодушевить, за юмор! СПАСИБО!!!Автошколе”Braukshanas akademija”- динамичного развития, сплоченного коллектива и нескончаемого потока курсантов, желающих стать профессионалами на дороге!!!

Nikolass

29.08.2017

Ļoti viegls tests esmu macijies pirms tam credo ,tur galigi traks.

Renāte Fjodorova

09.12.2016

Noteikti vēlos ieteikt sadarboties ar izcilo braukšanas apmācības instruktoru Ināru Babru, patiesi jauku cilvēku, kas mīl savu darbu, ieguldot tajā maksimāli daudz laika un spēka, lai mazākā laika periodā audzēknis varētu iegūt autovadītāja tiesības. Manā gadījumā jau pēc septiņām braukšanas reizēm, esmu tikusi pie autovadītāja tiesībām. Mācību laikā neizjutu nekādu diskomfortu, bailes, vai šaubas, ka to nekad nevarēšu paveikt, noteikti tas ir arī Ināras ieguldījums, jo vienmēr atnākot uz braukšanas apmācību viņa sagaida ar smaidu un jauku sarunu, profesionālu attieksmi un pacietību, tas nespēj neiedrošināt. Ināra palīdz izprast jebkuru jautājumu saistībā ar braukšanu, māca braukt tā, lai arī pēc nokārtotā braukšanas eksāmena varētu pilnvērtīgi piedalīties ceļu satiksmē. Ja vēlaties ātrā laikā, operatīvi iegūt autovadītāja tiesības noteikti piesakieties tieši pie šī instruktora. Ar cieņu,Renāte Fjodorova

Артемий

31.10.2016

Огромное спасибо Андрею Соколову за проделанную работу. Каждый урок, это огромный опыт и всегда отличное настроение. Когда надо подсказать – подскажет, когда надо подбодрить – пошутит. Да и поругать может, но только для нашей же пользы.)) Терпеливый, спокойный и с отличным чувством юмора. Отлично справляется с поставленной задачей в кратчайшие сроки. Не смотря на молодой возраст, у него ОГРОМНЫЙ опыт. С нуля, Андрей сделал из меня полноценного Водителя, теперь я еду уверенно, даже забывая, что всего месяц за рулём. Если стоит выбор какого инструктора выбрать, советую записаться к Андрею. Я ни капли не жалею о своём выборе.

Лена

2016.10.24

Костя Маримонов – очень внимательный, обстоятельный и невероятно терпеливый инструктор, прекрасно знающий своё дело. Объясняет чётко и доходчиво, учит применять теорию на практике легко и непринужденно. На занятиях с ним необычайно доброжелательная и весёлая атмосфера. Он всегда подбодрит и поддержит, вселит уверенность в свои силы .. Все попытки новичка эту уверенность “выселить” он уверенно присечёт и снова “вселит” её.. ))) До сих пор не перестаю удивляться его умению повторять разъяснения непонятных моментов такое количество раз, которое в моём нелёгком случае ну просто стремилось к бесконечности … )) Огромное спасибо Косте!!! Очень рекомендую его как настоящего профессионала!

Zanda

2016.07.05

Sergejs Tebalovs ir ļoti labs intrukstors, kuru iesaku visiem, kuri vēlas iemācīties braukt pareizi un droši.Šis instruktors vienmēr izskaidroja visas pieļautās braukšanas kļūdas, lai tās turpmāk netiktu pieļautas. Ļoti patika, ka viņam arī ir sava mājas lapa, kurā ir ievietoti video kā pareizsi izbraukt Rīgā dažus sarežģītus krustojumus, kā pareizi parkoties un iebraukt garāžā u.c. Pats instruktors ir ļoti mierīgs, nekad nepacels balsi un spēj uzmundrināt, kad liekas, ka nekas nesanāk. Pie Sergeja braukšanas eksāmenu noliku ar pirmo reizi. Liels, paldies, viņam.

Lianna

2016.06.27

Константин Петров, настоящий профессионал с прекрасным чувством юмора. Все очень доступно и понятно, легко воспринимается и хорошо запоминается. Очень рекомендую. Если Вы хотите чувствовать себя на дороге уверенно, спокойно и получать удовольствие от управления авто.

Аня

2016.05.17

Алексей Маримонов – Самый лучший инструктор!:) Идеальный подход как к теории, так и к вождению. Веселый, спокойный, найдет подход к любому человеку. Стрессо устойчивый ? вообщем все круто, все с первого раза, за 2 месяца от теории до получения прав! при том что не знала что такое механика ?

Валерия

2016.05.05

Рекомендую Александра Маримонова для обучения техники вождения! Начинала с нуля, и он, как для чайника на дороге, все доходчиво объяснял, с шутками-прибаутками, без нервов.Шла на занятия, зная, что полтора часа пройдут не зря. Всем, кто хочет выйти на большую дорогу без боязни — к Александру! ?

Laura

Lielu lielais paldies Dainim. ? Dainis ir ne tikai lielisks un vienreizējs instruktors, bet arī sirsnīgs cilvēks ar labu humora izjūtu. ? Iemācīs tā, lai braukšana(parkošanās) neliktos tā lieta par kuru būtu jāuztraucas. Profesionāls pasniedzējs, īstajā laikā un vietā. Vienmēr motivēs brīžos, kad tas ir nepieciešams un neļaus padoties, bet gan sasniegt mērķi līdz galam! Ja kādam ir grūtības vai vienkārši nevar izvēlēties pie kā uzsākt braukšanas apmācību, iesaku doties pie Daiņa, tur visas lietas nokārtosies līdz tiesībām kabatā. ? Man bija liels prieks doties uz braukšanas nodarbībām! :))) Vēlreiz sirsnīgs paldies!
Аivars Babra
– instruktors ar talantu un neizmērojamu pacietību. Vienmēr spēj konstruktīvi un loģiski visu izskaidrot, nekad nepaaugstina balsi, ja topošais autovadītājs kļūdas. Apmācības laikā vienmēr izskaidro pieļautās kļūdas un ļauj audovadītājam pašam pieņemt lēmumu un pēc tam to izvērtēt. Ja rodas situācija, ka topošais autovadītājs nespēj izpildīt kādu no nepieciešamajām iemaņām, Aivars radīs iespēju šo iemaņu apgūt papildus un noslīpēt tik labi, līdz tas nesagādās problēmas. Apmācoties pie šī instruktora, var būt drošs, ka visi saržģities ceļi un krustojumi noteikti tiks izbraukti un izrunāti. ŠĪ instruktora galvenās īpašības – pacietība, miers, pozitīva attieksme, laba humora izjūta un prasme izskaidrot visu tik saprotami. Pie šī instruktora uz nodarbī’bam gāju ar prieku un entuziasmu. Lai gan man negāja tik labi un ātri, tomēr Aivars spēja iedvest manī pārliecības un drošības sajūtu atrodoties uz ceļa. Paldies tev par to!