-------------------------------------------------- NAV ---------------------------------------------

Sergejs Tabalovs

Marta

Marta

Sāku braukšanu no pilnīgas nulles, taču jau trešajā nodarbībā bija skaidrs, ka Sergejs iemācīs braukt un ne tikai braukt, bet arī braukt droši un dinamiski. Veiksmīgi noliku eksāmenu ar pirmo reizi, lai gan eksāmenā ieveda gan dzīvojamā zonā, gan daudzās citās sarežģītās vietās, taču biju labi sagatavota, tādēļ veiksmīgi tiku galā. Pirms eksāmena sagatavojos ar instruktoru, pēdējo reizi izmēģinot visas figūras un izmetot pāris apļus gar CSDD, līdz ar to uz eksāmenu devos ar 100% pārliecību, ka esmu gatava. Liels paldies instruktoram par zināšanām un par to, ka iemācīja man braukt! P.S. Ar instruktoru vienmēr runājām tikai latviski! 🙂

Beatrise

Beatrise

Sergejs Tabalovs ir vienreizējs pasniedzējs, iemāca visu no pamatiem, vienmēr atbalsta un nekad nepaceļ balsi, visu sīki izskaidro. Un viņam ir sava majaslapa, kur izveidoti video, kur viss saprotami izskaidrots kā pārbraukt sarežģītus krustojumus, kā noregulēt spoguļus un veikt visas figūras. u.c. video. Viņu man ieteica vairāki cilvēki, kas bija pie viņa mācījušies un veiksmīgi nolikuši tiesības. Noliku eksāmenu ar pirmo reizi! Tiešām no sirds iesaku viņu visiem!

Laila

Laila

Braukšanu sāku no nulles un man ļoti paveicās ar instruktoru.Sergejs visu saprotami paskaidroja,un pats mācību process bij saprotams. Katru manu kļūdu viņš paskaidroja,tik vajadzēja visu labi iegaumēt.Iesaku visiem kas vēlas apgūt drošu braukšanu.Fantastisks instruktors.Paldies Jums Sergej!

Zanda

Zanda

Sergejs Tebalovs ir ļoti labs intrukstors, kuru iesaku visiem, kuri vēlas iemācīties braukt pareizi un droši. Šis instruktors vienmēr izskaidroja visas pieļautās braukšanas kļūdas, lai tās turpmāk netiktu pieļautas. Ļoti patika, ka viņam arī ir sava mājas lapa, kurā ir ievietoti video kā pareizsi izbraukt Rīgā dažus sarežģītus krustojumus, kā pareizi parkoties un iebraukt garāžā u.c. Pats instruktors ir ļoti mierīgs, nekad nepacels balsi un spēj uzmundrināt, kad liekas, ka nekas nesanāk. Pie Sergeja braukšanas eksāmenu noliku ar pirmo reizi. Liels, paldies, viņam.