-------------------------------------------------- NAV ---------------------------------------------

Andrejs Sokolovs

Anda

Anda

Viennozīmīgi iesaku izvēlēties par savu braukšanas instruktoru Andreju! Varu padalīties ar savu pozitīvo pieredzi. Andreju izvēlējos šajā mājaslapā un nejauši, jo man nebija cilvēku, kas kādu varētu ieteikt, bet trāpīju desmitniekā. Viņš mani iemācīja braukt no nulles, uzskatu,ka biju smags gadījums un man negāja viegli, bet pateicoties tikai viņa ticībai man, man izdevās tikt pie ļoti kārotām tiesībām. Andrejs vienmēr ir pozitīvs, draudzīgs, mierīgs, nosvērts un cenšas iemācīt ne tikai nokārtot eksāmenu, bet tiešām justies droši uz ceļa un baudīt braukšanu. Bija brīži, kad viņš man ticēja vairāk ,nekā es pati sev. Neesmu redzējusi cilvēku, kurš tik ļoti mīlētu savu darbu kā viņš. Viņš ir lojāls pret visiem un saka visu, kā ir – katrā ziņā šis noteikti NAV tas instruktors, kam interesē vairāk nopelnīt nevis students. Milzīgs Tev, Andrej, paldies par tavu entuziasmu un ticību! Izmantojiet arī iespēju vienkārši praktizēties pie viņa, kad jau Jums ir tiesības, ja nejūtaties pārliecināts uz ceļa, jo Andrejs ļoti labi māca arī, kā rīkoties nestandarta situācijās uz ceļa. Vēlreiz, milzīgs paldies Tev!

Ginta

Ginta

Instruktors kurš ne tikai tehniski iemācīs braukt ar mašīnu, bet arī vienmēr draudzīgi aprunāsies, jebkuru situāciju spēs skatīt caur humoru, nekad nebūs nervozs, dusmīgs vai nepacietīgs, ar interesantiem piemēriem izskaidros jebkuru nesaprotamu jautājumu, iedrošinās! Atcerēsies, ka vakar bijāt ballītē, ceļojumā, darba intervijā utml., un neaizmirsīs pajautāt – kā gāja? 🙂 Vienīgie, kuriem neiesaku iet mācīties pie Andreja ir cilvēki bez humora izjūtas! 🙂

Gunita

Gunita

Spasibo za resultat!!! Sdala s 1 raza. Ochen prigodilis vse rekomendacii na exmamene! Rekomenduiu vsem!

Ieva

Ieva

Priecājos, ka mans pirksts garajā sarakstā ar instruktoriem apstājās tieši pie Andreja vārda! Paldies par pacietību un mierināšanu, jo brīžiem šķita, ka pat mazu bērnu būtu vieglāk iemācīt braukt nekā mani, taču Andrejam tas izdevās! Vēlreiz liels paldies!