-------------------------------------------------- NAV ---------------------------------------------

Konstantins Marimonovs

Natālija

Natālija

Ļoti laba programma. Sāku no nulles, nobraukāju Vecums+1, noliku eksāmenu no otrās reizes, tāpēc ka pirmoreiz ļoti uztraucos. Iesaku visiem. Liels paldies instruktoram!

Vēsma

Vēsma

Vislabākais instruktors. Mierīgs, strādā pēc noteiktas sistēmas. Nevis atbaida no braukšanas, bet padara to pievilcīgu.Biju visai bezcerīgs gadījums, bet tagad braucu patstāvīgi. Mācīties braukt ar Konstantīnu ir liela veiksme.

Karina

Karina

Ļoti labs instruktors. Uzskatāmi skaidro, strādā pēc izstrādātas, pārbaudītas programmas, kas ļauj redzēt diezgan strauju progresu. Ir drošības sajūta uz ceļa. Brīvi runā gan krievu, gan latviešu valodā. Pat vēlos vakaros ir savu pienākumu augstumos. Ļoti iesaku! Labaakais ir Konstantīns Marimonovs! Patiikams un ar savu pieeju! braukt bija patiikami! Ljoti atri iemaciija braukt, un uzskatu ka pat ideali!un tikai pa 16 braukshanaam! Es esmu ar rokām un kājām par Konstantīnu Marimonovu! 🙂 Iemācīja ļoti ātri un kvalitatīvi, CSDD noliku ar pirmo reizi. Pacietīgs, mierīgs un vienkārši patīkams cilvēks. Neizspiež naudu, mani pats izdzina uz eksāmeniem kaut arī viņam tas nebija izdevīgi, kā tikai redzēja ka esmu gatava eksāmenam, uzreiz arī pateica ka jāiet. Runā gan latviski, gan krieviski. Braucu pie instruktora Konstantīna Marimonova. Grūti salīdzināt ar citiem, jo viņš bija mans vienīgais instruktors, bet varu teikt, ka ļoti labi māca, ar savu pieeju. Manuprāt, piemērots kursantiem, kas braukt sāk no nulles, jo iemāca tā kārtīgi un pamatīgi, bet nevajag cerēt uz brīnumu, ka tas notiks ātri, jo pirmās 15-18 nodarbības veltītas teorijas + braukšanas apvienošanai, tiek apskatītas dažādas vietas un situācijas un tikai pēc tam sākas īstā braukšana, kuras laikā visi maršruti tiek atkārtoti izbraukti un skaita kļūdas. Tā kā, ja sāc no nulles, ar kādām 25-30 braukšanām jārēķinās.